دام زنده

انواع دام زنده شهرداری که بره، گوسفند، گوساله، گاو، شتر و چندین مورد دیگر در لیست آنها قرار می‌گیرد برای فروش با قیمت های متنوعی عرضه می شوند. برای خرید دام زنده می توانید به صورت آنلاین و یا کاملاً حضوری اقدام کنید. در زمان خرید انواع دام توصیه می‌کنیم به چند نکته توجه کنید که قیمت دام زنده شهرداری 1400 از مهمترین نکات محسوب می‌شود.

نوسانات موجود در قیمت دام و طیور باعث شده که افراد سودجو در معابر و خیابان‌ها به فروش دام های بیمار و بی‌کیفیت اقدام کنند. توصیه می کنیم این موضوع را نیز در زمان خرید مد نظر قرار داده و فریب افراد کلاهبردار را نخورید. مورد مهم بعدی توجه به بهداشت مرکزی است که دام‌ در آن نگهداری می شوند.

نحوه خرید نیز از موضوعات مهم بعدی است که به افراد توصیه می‌کنیم این موضوع را نیز در نظر بگیرند. برای خرید دام زنده بهداشتی می توانید به مرکز خرید دام ما مراجعه نمایید.

قیمت دام زنده شهرداری

دام زنده شهرداری تهران و کرج

خرید دام زنده یکی از دغدغه های اصلی افراد در جامعه محسوب می شود البته این موضوع فکر کسانی را به خود مشغول می کند که حرفه آن ها به این گونه از دام ها مرتبط می باشد. از مهم ترین نکات در رابطه با دام های زنده نحوه خرید آن ها می باشد. برای خرید دام می بایست قبل از هر موضوعی به قیمت آن توجه نمود. هر ساله قیمت های متنوعی برای دام های زنده عنوان می شود که نسبت به سال های قبل متفاوت می باشد.

در مطلب امروز سعی داریم در رابطه با قیمت دام های زندهدر تهران و کرج و همچنین قیمت این دام ها در شهرداری در سال 1400 اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. در مطلب پیش رو قیمت این دام ها را در شهرهایی همچون تهران، قم، شیراز و مشهد مورد بررسی های لازم قرار خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را در این زمینه کسب نمایید.

در این رابطه بخوانید: قیمت گوساله زنده

خرید دام های زنده از مراکز معتبر

همان طور که اشاره شد برای خرید دام زنده توجه به چند نکته مهم و اساسی است. قیمت دام یکی از آنها است که این روزها دارای نوسانات متفاوتی است. در کنار این نکته قصد داریم موضوع مهم دیگری را به چالش بکشانیم. اگر جزء افرادی هستید که کارتان خرید و فروش دام است مسلماً به راحتی و بدون هیچ مشکلی می توانید اقدامات لازم را در این زمینه به انجام برسانید اما موضوع مهم اینجا است که برخی برای اولین بار است که قصد خرید دام های زنده را دارند.

توصیه ما به این گونه افرا این است که خرید دام خود را از مراکز معتبر در شهرهای مهمی همچون تهران به انجام برسانند تا فریب افراد سودجو را نخورند. دلیل این موضوع را می توان اینگونه اذعان داشت که افراد کلاه بردار همیشه در کمین هستند تا دام های بیمار را با قیمت های بالا به فروش برسانند.

مراكز دام زنده تهران

سون دام یکی از بهترین مراکز دام زنده تهرام می باشد که به صورت 24 ساعته آماده دریافت سفارشات شا همشهریان عزیز می باشد. جهت خرید دام مورد نظر می توانید با ماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

دام زنده حکیمیه

اگر به دنبال مرکز فروش دام زنده شهرداری حکیمیه می باشد سون دام یک از این مراکز می باشد ک هبا دارا بودن انواع شعبه در جاهات مختلف تهران این امکان را برای شما همشهریان عزیز فراهم می کند که بتوانید دام مورد نظر خود را به راحتی سفارش و در درب منزل تحویل بگیرید.

مرکز فروش دام زنده خاوران

یکی درگر از مراکز سون دام خاوران می باشد. اگر به دنبال مرکز فروش دام زنده خاوران هستید می توانید با ما تماس بگیرید و سفارشات خود را از ما بخواهید. برای این کار کافیست با شماره اعلامی در همین صفحه و با بخش فروش ما تماس بگیرید.

مرکز عرضه دام منطقه 15

همانطور که اشاره شد شرکت ما در بخش های مختلف سطح تهران دارای شعبه می باشد که یکی دیگر از شهبه های ما مرکز عرضه دام منظقه 15 تهران می باشد تا دسترسی تمامی همشهریان به مرکز عرضه دام راحت باشد. هم اکنون می توانید با بخش فروش ما تماس گرفته و سفارش خود را بخواهید.

مرکز عرضه دام زنده آزادگان

اگر ساکت آزادگان و حومه هستید اصلا نگران نباشید مرکز عرضه دام زنده آزادگان شون دام آماده ارائه خدمات به همشهریان این منقه از تهران می باشند. کافیست با ما تماس بگیرید.

مرکز عرضه قائم

جهت تهیه دام از مرکز عرضه دام قائم می توانید با ما تماس بگیرید.

سایر شعبه های سون دام

سون دام در مناطق مختلف تهرام مانند مرکز عرضه دام تهرانپارس، تجریش، ونک، پیروزی، صادقیه، پونک، کرکز تهران، فرمانیه، قیطریه، قلهک، الهیه، نیاوران، فرشته و …. داری شعبه می باشد که می توانید دام مورد نیاز خود را در هر کجا که هستید به راحتی تهیه کنید.

توجه: از هر نقطه تهران که تماس بگیرید ما از نزدیکترین شعبه دام شا را تحویل خواهیم داد.

مراکز معتبر عرضه دام های زنده

برای خرید دام زنده می بایست از طریق مراکز معتبر که در این زمینه فعالیت می کنند اقدام نمایید. براساس این موضوع مراکز مختلفی در سطح شهر و استان های مختلف به چشم می خورند که مرکز فروش دام مورد نظر یکی از آنها است. این مراکز با سابقه درخشان در زمینه عرضه و فروش دام های زنده این امکان را برای خریداران فراهم می کند تا از امکانات مختلفی برخوردار شوند.

ارسال رایگان دام به محل، ارسال قصاب و باسکول به محل، دستگاه کارت خوان جهت پرداخت درب منزل و چندین مورد دیگر از مهم ترین خدمات این مرکز محسوب می شوند. اگر مراسم مهمی همچون عروسی و یا عزاداری در پیش رو دارید تنها کافیست با یک تماس سفارش خود را برای خرید دام به صورت آنلاین و غیر حضوری به انجام برسانید.

در این رابطه بخوانید: قیمت خروس زنده برای قربانی

بررسی نرخ دام زنده در سال 1400

برای خرید دام زنده می توانید به قیمت این دام در سال های گذشته نیز توجه کنید و با یک بررسی کلی خرید خود را به انجام برسانید. نکته مهمی که در این رابطه می بایست به آن توجه نمود قیمت دام در سال 1400 می باشد. همانطور که می دانید با گذشت سال های مختلف قیمت دام نیز تغییر قابل چشمگیری داشته و این میزان تغییر در سال 1400 بیشتر قابل ملاحظه بوده است. با توجه به این موضوع مسلماً در اسفند 1400 نیز قیمت دام نیز دچار نوساناتی خواهد شد. در فروردین سال 1400 قیمت دام 48 هزار تومان عنوان شد در صورتی که این روزها با قیمتی بیشتر و متفاوت تر در این زمینه مواجه می شویم.

قیمت دام زنده شهرداری چقدر است؟

در بخش های قبلی عنوان کردیم که از نکات مهم توجه به مراکز معتبر خرید دام زنده می باشد. برخی از افراد بدون توجه به این موضوع با این تصور که دلالانی که در معابر و خیابان ها به فروش دام می پردازند نرخ های کم تری عرضه می کنند فریب می خورند. در بسیاری از موارد دیده شده که اغلب دام ها بیمار بوده و خریداران پس از مطلع شدن از این موضوع افسوس خورده اند.

دام زنده در مراکزی همچون شهرداری نیز به فروش می رسد اما نکته مهمی در این زمینه وجود دارد و آن قیمت های متنوعی است که مشاهده می گردد. در برخی از ایام همچون عید قربان نیز در ساعت های مختلف قیمت دام ها کاهش و یا افزایش می یابد. برای خرید دام توصیه می کنیم قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنید و سپس خرید خود را به انجام برسانید. در مرکز مورد نظر قیمت ها به صورت رقابتی عرضه می شوند و تنها با یک تماس می توانید از آن ها مطلع شوید.

توجه: جهت اطلاع از قیمت دام زنده شهرداری 1400 با ما تماس بگرید و در صورت نیاز به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش دام مورد نظر خود بگیند.

قیمت روز دام در شهرهای مختلف

قیمت دام زنده 1400 در شهرهای مختلف با توجه به شرایط گوناگون متفاوت می باشد. در کنار این موضوع نباید از عوامل دیگری که باعث تغییر نوسان قیمت دام می شوند نیز غافل شد. از مهم ترین دغدغه هایی که این روزها با آن مواجه می شوید تغییر ناگهانی قیمت ها می باشد که دام نیز از این موضوع مستثنی نیست.

قیمت دام نسبت به سال قبل تغییر بسیاری داشته و به احتمال زیاد نیز با نزدیک شدن به ایام پایانی سال این قیمت نیز افزایش خواهد یافت. اگر جزء افرادی هستید که تمایل دارید از قیمت به روز دام های مختلف همچون گوسفند، گاو، گوساله اطلاعات بیشتر و کامل تری کسب نمایید تنها کافیست با مرکز عرضه دام مورد نظر در ارتباط باشید تا اطلاعات کافی در این زمینه کسب نمایید.

از خدمات مهم مرکز عرضه و فروش دام

در بخش های قبلی به صورت کوتاه و خلاصه وار به خدمات مرکز عرضه و فروش دام زنده مورد نظر پرداختیم. در این بخش به صورت کامل تر این موضوع را مورد بررسی قرار می دهیم. دام و همچنین گوسفند زنده در این مرکز به وسیله سیستم‌های کاملاً به روز نگهداری می‌شوند و به صورت بهداشتی در اختیار خریداران قرار می‌ گیرند.

دامهای زنده تنها به گوسفند ختم نمی شود شما می توانید انواع مختلفی از دام از جمله گوسفند، گوساله، گاو و حتی پرندگان را از طریق این مرکز سفارش داده و خریداری کنید. تمامی قیمت‌ دام زنده به صورت کاملاً منصفانه تعیین شده و می توانید با کمترین و نازلترین قیمت انواع دام را خریداری نمایید.

این نکته را فراموش نکنید که از هیچگونه داروهای هورمونی برای رشد و چاق شدن دام استفاده نشده و شما می توانید با توجه به این موضوع با اطمینان خاطر بیشتری به خرید آن اقدام کنید. از مواد کاملاً ارگانیک برای نگهداری و پرورش دام این مرکز استفاده شده است. تنها کافی است به صورت آنلاین سفارش خود را انتخاب کرده تا بتوانید دام مورد نظر خود را تنها در درب منزل تحویل گرفته و هزینه آن را پرداخت کنید. با توجه به اینکه بسیاری از افراد به دنبال یک قصاب ماهر برای ذبح کردن و حتی خرد کردن دام خود می گردند می توان این مهم را نیز برای آنها فراهم نمود.

توجه به بهداشت در زمان خرید دام

نژادهای مختلفی برای دام گوسفند در این مرکز در نظر گرفته شده که می توانید آنها را بررسی کرده و خریداری کنید که می توان به نژاد هایی همچون مغانی، افشاری و حتی کردی اشاره کرد. برای تمامی مراسم از جمله عید قربان و یا دیگر مراسم مهم خود می توانید به صورت تلفنی این دام‌ها را خریداری کنید. برای خرید انواع دام زنده افراد می بایست علاوه بر قیمت به محل نگهداری و پرورش دام توجه کنند.

از مهمترین نکات توجه به بهداشت در اینگونه از محیط ها می باشد البته می بایست وسایلی که جهت نگهداری از آنها نیز استفاده می شود را نیز مورد توجه قرار داد. بهداشت مکان نگهداری دام از نکات مهمی است که می تواند سلامتی دام را تضمین کند؛ بنابراین در مرحله اول در زمان مراجعه به مرکز خرید آن توصیه می کنیم این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار داده تا دچار هیچ گونه مشکلات احتمالی پس از خرید دام نشوید. مرکز مورد نظر تمامی امکانات و شرایط ایجاد بهداشت در محیط خود را برای پرورش دام فراهم نمود است بنابراین جای هیچگونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

دام زنده

نحوه خرید دام زنده از سون دام

با بررسی تمامی موارد عنوان شده که در رابطه با خرید دام زنده در قسمت های قبلی به آنها اشاره شد میتوانید برای خرید انواع دام از طریق مرکز مورد نظر که تمامی جوانب را برای داشتن دامهای زنده و بهداشتی در نظر گرفته است اقدام نمایید. شما عزیزان می توانید دام مورد نظر خود را به صورت آنلاین و یا غیر حضوری از طریق این سایت انتخاب کرده و آن را خریداری کنید.

افرادی که در بخش پشتیبانی قرار گرفته‌اند اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیارتان قرار می دهند تا سفارش آنلاین شما کامل با اطلاعات بیشتری ثبت شود. عزیزان پس از ارائه آدرس منزل و یا مکان مورد نظر خود می توانند گزینه پرداخت در محل را نیز انتخاب کرده و از این طریق خرید خود را نهایی کنند. برای اطلاع از قیمت و نرخ دام زنده به روز می توانید به بخش کارشناسان ما مراجعه کنید.

قیمت دام زنده شهرداری امروز چقدر است؟

قیمت دام زنده شهرداری به صورت روزانه با نرخ های متفاوت عرضه می شود که از سوی اتحادیه برای میادین تایین می شوید. اگر تصمیم داریم دام زنده با قیمت روز خریداری کنید کافیست با ما تماس بگرید و از راهنمایی ها، شرایط و انواع دام با وزن های مختلف جهت خریداری مطلع شوید.

دام زنده شهرداری شامل چه دام هایی است؟

دام های میادین شهرداری که ما ارائه می دهیم شامل گوسفند زنده، بره، گاو گوساله، شتر و همچنین انواع طیور مانند مرغ و خروس زنده و … می باشد. جهت خرید هر یک از این دام ها می توانید وارد این صفحه شده و با بخش فروش ما تماس بگیرید.

آیا ارسال دام و ذبح رایگان است؟

بله ارسال هر گونه دام و طیور به صورت رایگان بدون دریافت هچ گونه هزینه ایاب و ذهاب می باشد و در روز و زمان مشخص شده توسط مشتری در رب منزل به همراه قصاب جهت ذبح و خورد کردن تحویل داده می شود.

آیا تخفیف برای خرید دام دارید؟

بله حتما برای مشتریان خود علاوه بر قیمت مناسب و رقابتی نسبت به دیگر مراکز عرضه دام زنده تخفیف هایی هم در نظر گرفتیم که می توانید از این تخفیفات بهره مند شوید. کافیست با بخش فروش ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *