مراکز عرضه و خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران

مراکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران جهت عرضه دام کشتار روز در مناطق مختلف پایتخت مشخص شده است. کسانی که قصد خرید دام زنده اعم از گوسفند زنده، گاو و گوساله و … را دارند می توانند با مراجعه به این مراکز اقدام به سفارش دام کنند. در این بخش قصد داریم در رابطه با میادین شهرداری تهران و معرفی مرکز خرید و فروش گوسفند زنده توضیحاتی را خدمت شما همراهان همیشگی سون دام ارائه کنیم.

مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران

به احتمال خیلی زیاد شما تا به حال با برخی از مراکز و کشتارگاه های عرضه دام آشنا شده اید. در برخی از مناطق تهران شهرداری بخش هایی را به عنوان مرکز معتبر عرضه و ذبح بهداشتی دام زنده در نظر گرفته است. یکی از مواردی که در اینجا باید به آن اشاره کنیم مربوط به خرید اینترنتی گوسفند زنده می باشد که افراد بدون نیاز به مراجعه حضوری به راحتی می توانند در هر زمانی از طریق شماره تلفن کشتارگاه گوسفندان اقدام به ثبت سفارش کنند. اما عزیزانی که تمایل به مراجعه حضوری دارند می توانند نزدیکترین مرکز فروش که در محل زندگی آنها وجود دارد مراجعه کنند.

همانطور که میدانید تعداد مراکز خرید و فروش دام زنده در تهران امروزه بسیار زیاد هستند. البته نکته حائز اهمیتی که در این باره وجود دارد مربوط به داشتن مجوز رسمی فعالیت از جانب شهرداری است. ما در رابطه با این موضوع در ادامه اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد.

میادین شهرداری تهران

از مهمترین مواردی که باید درباره آن اطلاعات کافی داشته باشید میدان دام کشتار می باشد که دامداران زیادی برای خرید و فروش دام زنده در تهران به آنجا مراجعه می کنند. به این صورت که در مکان و مناطق خاصی بخش هایی به عنوان میادین دام زنده شهرداری در نظر گرفته شده است. دقت داشته باشید که این مورد به همه مناطق مربوط نمی شود و تنها در برخی محله های پایتخت شاهد این نوع مراکز فروش خواهید بود.

مراکز عرضه گوسفنده زنده شهرداری

دقت داشته باشید که این نوع مراکز عرضه دام مربوط به فرد خاصی نبوده و افراد زیادی که در زمینه پرورش گوسفند، گاو، گوساله، شتر، مرغ و خروس و … فعالیت دارند در این مکان ها حضور دارند و اقدام به فروش دام های خود می کنند.

مرکز عرضه گوسفنده زنده

بیشتر مردم برای مصرف گوشت قرمز مورد نیاز روزمره خود یا از گوشت گوسفند استفاده می کنند یا از گوشت گوساله که محبوبترین نوع در بین تمامی دام ها می باشند. در بین این دو افراد برای قربانی کردن اکثرا گوسفند زنده را انتخاب می کنند که بهترین گزینه برای قربانی در عید قربان و تاسوعا و عاشورا می باشد. حتما شما هم میدانید که قربانی گوسفند تنها به مراسمات مذهبی مربوط نبوده و در موارد زیادی همچون عقیقه کردن، قربانی برای نذری، قربانی در مراسمات عروسی و جشن و … گوسفند بیشترین تقاضا را در بین تمامی انواع دام زنده کشتار دارد.

در بازار گوسفندان تهران اکثرا در تمامی مراکز تمامی دام ها به فروش میرسند اما برخی از آنها فعالیت خود را به خرید و فروش گوسفنده زنده شهرداری محدود می کنند. اگر شما نیاز به سایر دام ها که شامل: گاو و گوساله زنده، شتر زنده، بز و بزغاله زنده، مرغ محلی، خروس محلی، بوقلمون محلی و … می شود دارید می توانید با مراجعه به مراکز خرید و فروش این نوع دام ها به راحتی اقدام به ثبت سفارش کنید.

مراکز عرضه

  • میدان دام شهریار
  • خاوران
  • حکیمیه
  • قائم شهر
  • آزادگان
  • افسریه
  • منطقه 15 و 18
  • منطقه 1 و 2

خرید و فروش دام زنده کشتار روز

از دیگر نکات حائز اهمیت که قبلا از خرید باید به آن توجه کنید مربوط به نژاد گوسفندان می باشد. نوع دام کشتار روز اکثرا نژاد گوشتی می باشند که بهترین گزینه برای کشتار و قربانی کردن می باشند. در برخی مراکز متاسفانه شاهد فروش نژادهایی هستیم که از نوع گوشتی نبوده و بیشتر برای پرورش دادن می باشند. این نوع موارد شامل نژاد شیری، پشمی و پوستی می باشند که نسبت به گوسفند نژاد گوشتی، گوشت کمتری دارند.

میزان گوشت خالص گوسفند و بره زنده بعد از ذبح و قربانی کردن حدود 40 الی 60 درصد می تواند باشد. این میزان خالص گوشت دام زنده بعد از ذبح ممکن است در هر گوسفندی متفاوت باشد.

دام زنده شهرداری تهران و کرج

بهترین مرکز عرضه دام زنده شهرداری

اگر به دنبال بهترین مراکز خرید و فروش دام زنده هستید باید بگوییم که مراکز زیادی هستند که به صورت رسمی و کاملا بهداشتی فعالیت می کنند. متاسفانه تعداد مراکزی که به صورت غیر رسمی و بدون مجوز فعالیت دارند بسیار زیادتر از مراکزی که دارای مجوز شهرداری هستند می باشد. اما باید دقت داشته باشید که وجود مجوز به این معنی نیست که حتما کشتارگاه مورد نظر بهترین مرکز عرضه دام زنده می باشد. تعداد زیادی مراکز کشتار دام وجود دارند که مکن است مجوز لازم را برای فعالیت دریافت نکرده باشند اما با کیفیت بالایی در حال فعالیت هستند.

بسیاری از افراد برایشان جای سوال است که از کجا گوسفند زنده بخریم؟ یا اینکه این سوال برایشان پیش می آید که مرکز فروش دام زنده خوب کدام است؟ پاسخ به این دست سوالات بسیار ساده است و باید بگوییم که شما می توانید در صورت امکان به صورت حضوری برای خرید دام مورد نظر خود به محل کشتارگاه یا میادین شهرداری مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

مراکز فروش دام زنده خصوصی

آخرین موردی که باید در رابطه با آن اطلاعات کافی داشته باشید مربوط به مراکز خرید و فروش دام زنده شخصی در تهران و کرج می باشد. این مراکز به صورت مجزا و بدون هیچگونه وابستگی به شرکت یا سازمان خاصی به صورت کاملا خصوصی در زمینه فروش دام کشتار روز فعالیت دارند. تعداد این نوع بخش های فروش نسبت به مراکز و میادین شهرداری تهران بسیار زیادتر است. بسیاری از این مجموعه های فروش گوسفند زنده دارای مجوز لازم است شهرداری هستند و بسیاری هم بدون مجوز به صورت غیر رسمی در حال فعالیت در این زمینه می باشند.

برای خرید دام زنده در تهران و کرج می توانید با شماره تلفن مرکز عرضه و ذبح بهداشتی در کشتارگاه که در سایت سون دام بزرگترین مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران ارتباط برقرار کنید. خرید به صورت غیر حضوری و از طریق تماس تلفنی امکان پذیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *