مرکز خرید و فروش مرغ و خروس زنده محلی جهت قربانی و ذبح

قیمت خروس زنده برای قربانی در سال 1400 توسط مرکز خرید و فروش در تهران و کرج اعلام می شود. ذبح و قربانی خروس و مرغ زنده محلی و یا حتی قربانی گوسفند یکی از کارهای پسندیده ای است که خانواده های ایرانی به منظور دفع بلا و دفع نظر و چشم زخم انجام می دهند. اگر شما هم می خواهید برای قربانی کردن به هر نیتی از قیمت خروس برای قربانی و دفع بلا در تهران و کرج مطلع شوید بهتر است بدانید ما به عنوان یکی از با سابقه ترین عرضه کنندگان مرغ و خروس و همچنین گوسفند زنده می توانیم به صورت آنلاین و یا تلفنی قیمت خروس محلی و هر نوع قربانی دیگر را در اختیار شما قرار دهیم و در صورت خرید شما قربانی را به آدرس درخواست شده حمل کرده و با ماهرترین قصابان، قربانی را ذبح کنیم و حتی آن را به دست نیازمندان برسانیم.

خرید خروس زنده برای قربانی

یکی از آداب و رسومی که در بین ایرانیان بسیار به آن اهمیت داده می شود قربانی کردن گوسفند، مرغ و خروس زنده به مناسبت های مختلفی مانند عید قربان، تولد نوزاد، خرید ماشین و ملک، برگشتن از زیارت و بسیاری موارد دیگر می باشد. اما معمولا در برخی از استان های کشور مانند تهران که شرایط نگهداری گوسفند و حتی مرغ و خروس به سختی امکان پذیر است، خرید مرغ و خروس و همچنین گوسفند زنده با مشکلاتی همراه بوده  که برخی از افراد از  قربانی دادن منصرف می شوند.

اما امروزه با توجه به وجود اینترنت و آسان شدن خریدهای آنلاین در هر نقطه ای از کشور چنانچه شما قصد دارید تا به هر نیتی مرغ و یا خروسی را ذبح کنید بهتر است این کار را از سون دام بخواهید و خرید خروس زنده برای قربانی خود را از این سایت به صورت اینترنتی درخواست کنید. زیرا این وب سایت می تواند با ارائه دادن چندین شماره تلفن تنها با یک تماس شما را با فروشندگان مرغ و خروس و همچنین بهترین نژادهای گوشتی گوسفندان آشنا کرده و در اسرع وقت از قیمت خروس برای قربانی مطلع سازد.

مرغ زنده برای قربانی

خرید مرغ زنده برای قربانی

برخی از خانواده ها عقیده دارند که قربانی مرغ و خروس در ایام های مختلف می تواند دفع بلا کرده و سلامتی اعضای خانواده را تضمین کند اما همیشه با خرید مرغ و خروس برای قربانی و یا حتی خرید گوسفند برای قربانی با مشکلاتی رو به رو می شوند و یا از طرفی دیگر ممکن است با دلالانی برخورد کنند که قیمت بالایی به آنها گفته و  فرد را از خرید مرغ و خروس قربانی منصرف کنند از این رو ما به شما پیشنهاد می دهیم برای خرید مرغ زنده برای قربانی و انواع طیور و همچنین خروس در محل با فروشندگان مرغ و خروس این سایت ارتباط برقرار کنید.

البته توجه داشته باشید عرضه کنندگان مرغ و خروس در این سایت تنها این قابلیت را دارند تا نمونه های خروس و مرغ های ماشینی و محلی را جهت قربانی کردن به شما ارائه دهند پس چنانچه شما قصد خرید نژادهای خاصی از مرغ و خروس ها مانند لاری، زینتی و …. جهت پرورش دادن و نگهداری هستید بهتر است به دنبال فروشندگان دیگری باشید زیرا سون دام تنها می توانند قیمت خروس برای قربانی و همچنین مرغ و دیگر طیور گوشتی برای مصرف خانگی را به شما ارائه دهند.

 

قیمت خروس زنده برای قربانی

قیمت خروس زنده قربانی برای ماشین ، خانه ، دفع بلا ، چشم زخم و … در تهران و کرج معمولا با توجه به عمر طیور یعنی اینکه مرغ و خروس چند ساله باشد و همچنین مقدار وزنی که مرغ و خروس دارد قیمت خروس برای قربانی در تهران و کرج می تواند در نرخ های مختلفی عرضه شود اما خوب است بدانید همیشه قیمت مرغ و خروس های محلی از طیوری که به صورت ماشینی تولید می شوند گران تر خواهند بود.

اگر این سوال را دارید که قیمت خروس برای قربانی در تهران سال 1400 چنده؟ بهتر است بدانید با توجه به نوسانات گوشت گرم در کشور و همچنین گران شدن غذای دام و طیور به صورت هر روزه، فروشندگان طیور و دام زنده در این سایت قیمت خروس برای قربانی و دیگر طیور زنده و گوسفند برای قربانی را به صورت روزانه ارائه می دهند. بنابراین شما این امکان را دارید تا قبل از خرید قربانی از قیمت آن مطلع شوید.

خروس زنده برای قربانی

قربانی خروس در محل

با توجه به اینکه مردم ایران مسلمان هستند و عقیده ی  فراوان به خونریزی مرغ و خروس قربانی  به نیت های مختلفی دارند امروزه بسیاری از افراد در این کشور تمایل دارند تا حتما در طول سال قربانی داشته باشند اما از آنجایی که قیمت گوسفند هر روزه رو به افزایش است بسیاری از این افراد به خرید مرغ و خروس برای قربانی روی آورده اند اما در واقع نمی دانند که قیمت خروس برای قربانی تا چه اندازه ای بوده و باید از کجا مرغ  و خروس مخصوص قربانی را تهیه کنند.

بهتر است بدانید ما با داشتن مجوز از دامپزشکی و دریافت تاییدیه در فروش طیور زنده و بهداشتی این امکان را در اختیار داریم تا با خرید اینترنتی شما در هر کجای کشور  مرغ و خروس همچنین گوسفند زنده را در محل به شما تحویل دهیم و در مکان درخواستی شما آن را ذبح کنیم. چنانچه شما تمایل داشته باشید ما می توانیم قربانی شما را به دست  نیازمندان برسانیم.

ارزان ترین قیمت خروس برای قربانی

با توجه به تقاضای بالای خرید مرغ و خروس زنده جهت قربانی در بیشتر شهرها خصوصا تهران تعداد بسیاری از دلالان بدون توجه به بهداشت و داشتن مجوز فروش از طرف ادارات دامپزشکی در بسیاری از نقاط کشور به فروش طیور زنده اقدام کرده اند.

این دلالان سعی کرده با ترغیب کردن مشتریان مرغ و خروس های بی کیفیتی را در قیمت های بالایی به متقاضیان عرضه کنند از آنجایی هم که معمولا بیشتر شما ها نژادهای مرغ و خروس و همچنین نژاد گوسفندان را نمی شناسید با پرداخت هزینه های بالا بدون اطلاع داشتن از قیمت خروس برای قربانی خرید خود را انجام داده و با ذبح قربانی و همچنین حمل مرغ و خروس و یا گوسفند تا محل مشکلاتی را متحمل می شوید. پس اگر می خواهید ارزان ترین قیمت خروس قربانی در تهران و همچنین مناسب ترین قیمت مرغ را برای قربانی به دست آورید با ما تماس بگیرید تا طی اولین تماس، سفارش درخواست شده را بدون مشارکت شما در محل ذکر شده به شما تحویل دهیم.

قیمت خروس زنده برای قربانی

ویژگی های سون دام مرکز عرضه دام و طیور قربانی

 • امکان ثبت سفارش آنلاین خرید مرغ و خروس زنده با قیمت روز جهت مصارف گوشتی، دفع بلا، دفع نظر، قربانی در عید قربان، قربانی برای خرید ماشین و خرید خانه، چشم زخم و… بدون نیاز به حضور در محل
 • پرداخت هزینه طیور خریداری شده بعد از تحویل در درب منزل
 • ذبح و قربانی کاملا اسلامی در محل به همراه خدمات خرد کردن
 • امکان ارسال سریع سفارشات و تحویل در درب منزل بدون دریافت هزینه اضافی
 • فروش انواع خروس و مرغ زنده قربانی با زندگ بندی های مختلف
 • پشتیبانی و امکان سفارش و خرید حتی در روز های تعطیل
 • مشاوره و راهنمایی قبل از خرید
 • و …

دیگر خدمات سون دام در راستای ارائه مرغ و خروس کشتار

 • کشتن مرغ سیاه برای چشم زخم
 • قربانی برای دفع چشم زخم
 • قربانی خروس برای دفع بلا
 • دعای قربانی خروس
 • و …

مرغ و خروس سیاه برای قربانی

خرید مرغ و خروس زنده از سون دام برای قربانی

خروس از جمله طیوری است که بیشتر مردم آن را برای قربانی کردن به نیت های مختلف انتخاب می کنند. اما اگر شما یکی از ساکنین مناطق شهری هستید و به دنبال مناسب ترین قیمت خروس برای قربانی هستید، مطمئنا به سختی می توانید خروس ارزان قیمت و خروس گوشتی را برای قربانی و ذبح کردن به دست آورید زیرا بیشتر مناطق شهری  به محل نگهداری مرغ و خروس ها دور هستند پس به شما پیشنهاد می شود با ما تماس بگیرید تا هرگونه سفارش شما جهت خرید مرغ و خروس برای قربانی را  انجام دهیم و قربانی شما را در هر نقطه ای از کشور به صورت زنده تحویل دهیم. این سایت می تواند با ارائه دادن ماهرترین قصابان در محل، کار ذبح را انجام دهد. تنها کافیست به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و یا با ما به عنوان یکی از بزرگترین مرکز فروش طیور زنده و همچنین گوسفندان گوشتی  تماس بگیرید.

قیمت مرغ و خروس زنده برای قربانی و کشتار چقدر است؟

قیمت خروس زنده برای قربانی و مرغ زنده 28 الی 30 هزار تومان است. جهت دریافت مشاوره و راهنمای و همچنین تخفیفات با ما تماس بگیرید.

چگونه به سون دام اعتماد کنیم؟

سون دام بزرگترین مرکز عرضه دام زنده در تهران و کرج با بیش از 11 سال سابقه کاری و بیش از 10 شعبه فعال در مناطق مختلف تهران و کرج با خدمات متنوعی که ارائه میدهد این اعتماد را برای مشتریان فراهم ساخته تا بدون دغدغه سفارشات خود را از سون دام بخواهند. یکی از مواردی که موجب اعتماد مشتریان می شود پرداخت مبلغ دام و طیور بعد از تحویل در درب منزل و یا محل می باشد.

آیا مرغ و خروس در رنگ های مختلف موجود است؟

بله مرغ و خروس زنده برای قرانی و ذبح در رنگ های مختلف سفید، قرمز، سیاه و … وجود دارد که می توانید بر اساس نیاز خود سفارش دهید.

چگونه باید مرغ و خروس زنده را سفارش دهیم؟

سفارش این نوع طیور بسیار ساده و آسان است. کافیست همین الان وارد سایت شده وبا شماره درج شده با بخش فروش سون دام تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره ، راهنمایی و قیمت اقدام به ثبت سفارش تلفنی کنید. بعد از دریافت سفارش در زمان مشخص شده طیور مورد نظر را در درب منزل به همراه قصاب جهت ذبح (در صورت نیاز) دریافت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *