بازار گوسفندان تهران جهت عرضه گوسفنده زنده کشتار روز

برای خرید گوسفند زنده می توانید در هر منطقه ای که هستید به بازار گوسفندان تهران مراجعه کنید. یکی از مهمترین مواردی که لازم است به آن توجه کنید مربوط به مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران می باشد که قبلا به طور کامل درباره آن صحبت کردیم. اکنون در این بخش از سایت سون دام بزرگترین مرکز فروش و کشتارگاه گوسفندان قصد داریم در رابطه با بازار دام فروشان جزئیاتی را خدمت شما اعلام کنیم.

مرکز بازار گوسفندان تهران

همانطور که قبلا هم گفتیم در تمامی شهرها شهرداری اقدام به مشخص کردن منطقه خرید و فروش گوسفندان می کند. در این مناطق دامداران و افراد مختلفی اقدام به خرید و فروش دام می کنند. به طور کلی به این نوع مراکز بازار گوسفندان تهران گفته می شود. البته توجه کنید که به دلیل ارائه خدمات گوسفند زنده سون شیپ در تهران و کرج ما در اینجا از اسم این دو شهر استفاده می کنیم. بنابراین این مورد را اشتباه متوجه نشوید.

در صورتی که قصد مراجعه به بازار عرضه گوسفنده زنده را دارید می توانید در ادامه با آدرس کشتارگاه گوسفندان آشنا شده و در صورت تمایل با شماره تماس آن در ارتباط باشید.

بازار گوسفندان کرج

مرکز عرضه گوسفنده زنده در بازار

مراکز خرید و فروش گوسفنده زنده شامل تمامی دام ها بوده و شما می توانید به راحتی هر نوع دام زنده ای را از طریق این بازار دام کشتار روز خریداری کنید. یکی از مهمترین مواردی که در رابطه با آن باید بدانید مربوط به قیمت گوسفند زنده می باشد که ممکن است در بازار های مختلف متفاوت باشد. از آنجایی که این روزها نرخ دام کشتار روز ثابت نمی باشد شما برای دریافت قیمت دام زنده باید با مرکز ارائه خدمات گوسفندی زنده در ارتباط باشید.

در تهران و کرج بازار گوسفندان بسیار زیاد بوده و به راحتی می تواند از آنها خرید کرد. اما نکته قابل توجه در اینجا مربوط به یک سری مراکز است که توسط افراد مختلف به صورت شخصی احداث شده و در حال فروش گوسفند و بره زنده می باشند. ما قبلا درباره این موضوع جزئیاتی را خدمت شما ارائه دادیم که مربوط به صدور مجوز و پروانه کسب از جانب شهرداری جهت فروش گوسفندان بود.

بازار گوسفندان شهرداری

تمامی مواردی که تا به اینجا مورد بررسی قرار دادیم به تمامی بازارهای عرضه گوسفنده زنده با ذبح بهداشتی بوده است. همانطور که میدانید مشخص کردن میدان های مختلف در سطح شهر برای کارهای مختلف توسط شهرداری صورت میگیرد. برای مثال میدان میوه، میدان تره بار و … که یکی از آنها مربوط به میدان دام زنده شهرداری می باشد. در ابتدای همین بخش اشاره کردیم که این میادین همان بازار گوسفندان کرج و تهران می باشد که با این عنوان نیز شناخته می شود.

هر چند عنوان درست آن همان میدان دام کشتار روز می باشد. البته باید بگوییم که این بازار تنها به مرکز گوسفندان زنده برای قربانی و کشتار محدود نمی شود و بسیاری از افرادی برای پرورش و نگهداری نیز از همین میادین و بازار های دام جهت خرید استفاده می کنند.

نکته حائز اهمیت دیگر در اینجا به بازار کشتارگاه گوسفندان در تهران  مربوط می شود که بزرگترین کشتارگاه گوسفنده زنده را می توان به چندین مورد در مناطق مختلف شهر تقسیم کرد.

بازار خرید و فروش گوسفنده زنده تهران و کرج

بازار گاو و گوساله زنده در تهران

در بازار گوسفندان علاوه بر عرضه گوسفنده زنده انواع نژاد گاو زنده و گوساله زنده برای قربانی و کشتار و حتی جهت پرواربندی موجود می باشد. اگر شما می خواهید بجای گوسفند و بره دام بزرگتری خریداری کنید بهترین گزینه برای شما بعد از این دو مربوط به گاو و گوساله زنده می باشد. بنابراین می توان نام این مرکز را بازار گاو زنده نیز دانست که به صورت کلی آن را بازار یا میدان دام زنده می شناسند.

در این نوع مراکز تمامی دام ها و طیرو محلی هم برای کشتار و هم برای پرواربندی موجود می باشد.

بازار گوسفندان شرق تهران

کسانی که در منطقه شرقی پایتخت زندگی می کنند می توانند در بازارهای همان محدوده راحتی خرید خود را انجام دهند. بسیاری از افراد این روزها دیگر به صورت حضوری برای خرید مراجعه نمی کنند و روش خرید اینترنتی را انتخاب می کنند. با این روش دیگر فرقی نمی کند شما در شرق باشید یا غرب تهران، جنوب و شمال تهران، حتی در رابطه با شهر کرج نیز همینطور است. زیرا به راحتی از طریق شماره تلفن بازار گوسفندان می توانید به راحتی اقدام به ثبت سفارش کرده و گوسفنده خریداری شده را در محل خود دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *