گوسفند زنده کیلویی چنده | قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی زنده

سوال مهمی که برای بسیاری افراد پیش می آید مربوط به این است که قیمت گوسفند زنده کیلویی چند است می باشد. البته برخی سوال را به صورت قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی زنده امروز در بازار چقدر است مطرح می شود. از آنجایی که سوال مربوط به بسیاری از افراد است، برای خرید گوسفند زنده قیمت روز برای همه اهمیت زیادی دارد. بنابراین می خواهیم توضیحاتی در رابطه با نرخ هر کیلو دام زنده برای شما نکاتی را توضیح دهیم.

قیمت گوسفند کیلویی: 45 الی 50 هزار تومان

وزن متوسط گوسفند: 50 کیلو گرم

به دلیل نوسانات شدید ما در اینجا قیمت را به صورت رنج قیمت هر کیلو دام زنده قرار می دهیم. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق با شماره های مشخص شده در سایت برای خرید تماس بگیرید.

قیمت هر کیلو گوسفند زنده چند

همانطور که می دانید که قیمت گوسفند کیلویی محاسبه می شود. یعنی هزینه آن بر اساس واحد کیلو گرم حساب می شود. همچنین قیمت تعیین شده برای هر کیلو می باشد. یعنی زمانی که کسی دنبال قیمت گوسفند زنده کیلویی است می خواهد برای قیمت را برای یک کیلو بدست بیاورد.

قیمت هر کیلو گوسفند زنده چنده

توجه کنید که طبق این گفته مثلا شما یک گوسفند 50 کیلویی بخواهید بخرید، قیمت هر کیلو را باید ضربدر عدد 50 کنید که وزن گوسفند می باشد. در نهایت شما می توانید قیمت نهایی برای این نوع دام با وزن مشخص را بدست بیاورید.

ما قبلا سوال مهم دیگری را که مربوط میشد به از کجا گوسفند زنده بخریم که هم قیمت کیلویی مناسب باشد و هم مرکز معتبر و بهداشتی باشد. برای این مورد می توانید به صفحه مربوط به خودش مراجعه کنید. اگر سوال خاصی برای شما پیش می آید می توانید در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا با جزئیات لازم خدمت شما پاسخ دهیم.

قیمت گوشت گوسفندی زنده

بخش دیگری که باید به آن اشاره کنیم مربوط به طرح همین سوال به صورت قیمت گوشت گوسفندی زنده کیلویی چنده می باشد. افرادی که این سوال را مطرح می کنند به احتمال زیاد منظورشان همان نرخ گوسفند زنده است. پس توجه داشته باشید که اگر دنبال این مورد هستید باید بگوییم که توضیحات بالا مربوط به این سوال نیز می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق برای امروز با ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را نیز دریافت کنید.

قیمت گوشت گوسفند زنده کیلویی چند است

قیمت کهره زنده

در رابطه با قیمت گوسفند زنده کیلویی چند می باشد در بالا توضیحات لازم را قرار دادیم. سوال دیگری که در کنار همین مورد مطرح میشد مربوط به قیمت کهره زنده می باشد که می توانید برای این منظور از صفحه قیمت بره زنده روز بازدید کنید. توضیحات لازم در رابطه با این دام در بخش مربوطه برای هر کیلو کهره توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *